محمد شريعتمداري:
فداكاري آتش نشانان ايثار بي منت را به جامعه درس داد

MohammadShariatmadari.ir - تلاش امدادگران بويژه عزيزان اتش نشان كه باايثار و فداكاری از جان خود گذشتند، یکبار دیگر اخلاص در عمل و ایثار بی منت را به جامعه ایرانی اسلامی ما درس داد. 

کد مطلب: 

92014658

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني خرد، پیام تسلیت معاون اجرایی رییس جمهور در پی حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو و شهادت جمعی از آتش نشانان عزیز
 
متن پيام به شرح ذيل است:
 
انا لله وانااليه راجعون
 
صحنه های دلخراش اتش سوزی ساختمان پلاسكو را،  كه ازدوران كودكى آن را بعنوان مرکز کار و تلاش مي شناختم، ابتداازطريق رسانه ها و سپس از نزديك مشاهده كردم. 
بعنوان يك ايراني از اين فاجعه كه جان و مال عده كثيری ازهموطنانم راگرفت و زیان مادی و معنوی وسیعی را تحمیل کرد غصه دار شدم. 
تلاش امدادگران بويژه عزيزان اتش نشان كه باايثار و فداكاری از جان خود گذشتند، یکبار دیگر اخلاص در عمل و ایثار بی منت را به جامعه ایرانی اسلامی ما درس داد. 
اميدوارم خون پاك شهدای اين حادثه موجب وحدت بیشتر همه نهادها و دستگاههای دولتی و عمومی غیر دولتی در خدمت صادقانه به مردم شریف ایران گردد. 
بارديگربراى جان باختگان علو درجات و برای بازماندگان ومصدومان و خانواده بزرگ ايران سلامت و صبر وشكيبايي از درگاه ایزد منان مسئلت دارم. 

محمد شريعتمداري

نظر دهید