معاون اجرایی رییس جمهور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن

MohammadShariatmadari.ir - تلاش آیت‌الله هاشمی حضور همه سلایق سیاسی در زیر پرچم جمهوری اسلامی بود/ همواره یکپارچگی ملت ایران عامل پیشرفت و تعالی ما بوده است/ هیچگاه هیچ رییس جمهوری از آمریکا با ایران مهربان نبوده است

کد مطلب: 

92014663

 

محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهور که در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافته بود در جمع خبرنگاران اظهار داشت؛ آمریکا امروز با حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب خوبی گرفت.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني "خرد" به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاونت اجرایی به نقل از رسانه ها، ایشان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری اظهار داشت: دولت جدید آمریکا امروز با حضور باشکوه مردم جواب خوبی میگیرد.

 

شریعتمداری در ادامه افزود: هیچگاه هیچ رئیس‌جمهوری از آمریکا تا به حال با ایران مهربان نبوده است.

 

محمد شریعتمدارى معاون اجرایی رییس جمهور همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد آشتى ملى و وحدت و یکپارچگى در کشور در آستانه انتخابات گفت: همواره یکپارچکى ملت ایران عامل پیشرفت و تعالى ما بوده است.

 

ایشان ادامه داد:امام راحل نیز همواره بر وحدت کلمه در پیروزى انقلاب تاکید داشتند و آیت‌الله هاشمى که از شاگردان امام بودند نیز همواره بر این اتحاد وحدت تاکید داشتند و براى آن تلاش مى کردند.

 

معاون اجرایی رئیس جمهور افزود: مقام معظم رهبرى نیز همواره بر این وحدت تاکید داشته اند.

 

شریعتمدارى تصریح کرد: آیت‌الله هاشمى همواره تلاش کردند تا همه سلایق سیاسى گوناگون در زیر پرچم جمهورى اسلامى حضور داشته باشند.

 

 

نظر دهید