بيانيه مهم رييس ستادانتخاباتي دكتر روحاني به كليه ي ستادها:
مكلفيد کلیه موازین قانونی جمهوری اسلامی ایران را بیش از حامیان سایر کاندیداها مورد توجه و رعایت قرار دهيد.

MohammadShariatmadari.ir - بيانيه مهم رييس ستاد انتخاباتي دكتر روحاني به كليه ي ستادها: مكلفيد کلیه موازین قانونی جمهوری اسلامی ایران را بیش از حامیان سایر کاندیداها مورد توجه و رعایت قرار دهيد.

کد مطلب: 

92014686

 

بيانيه مهم رييس ستاد انتخاباتي دكتر روحاني به كليه ي ستادها: مكلفيد کلیه موازین قانونی جمهوری اسلامی ایران را بیش از حامیان سایر کاندیداها مورد توجه و رعایت قرار دهيد.

 

محمد شريعتمداري در پيام مهمي به شرح ذيل مطرح كرد:

 

به کلیه ستادهای استانی کانونها کمیته ها و ستاد های اقشاری و ستادهای حزبی و مردمی حامی دکتر روحانی

 

سلام

 

همانطور که در اطلاعیه های پیشین اعلام شده است کلیه حامیان آقاي دکتر روحانی کاندیدای دوره دوازدهم ریاست جمهوری اسلامی ایران و رئیس جمهور مستقر، مکلفند کلیه موازین قانونی جمهوری اسلامی ایران را بیش از حامیان سایر کاندیداها مورد توجه و رعایت قرار دهند.
برگزاری هرگونه مجلسی را حتماً در محیط های باز  با هماهنگی و اخذ مجوز و در محیط های بسته در تجمعات مردمی با هماهنگی فرمانداریها و نهادهای قانونی ذیربط انجام دهند و در کلیه جلسات شئون اسلامی و مقررات قانونی را مطمح نظر و عمل قرار دهند، از بیان کلیه شعارهای ساختار شکنانه و تفرقه انگیز که موجب بروز تنش میگردد، بشدت جلوگیری نمایند و اجازه ندهند از فضای سالم رقابت انتخاباتی بنفع دشمنان نظام و اسلام کوچکترین بهره ای گرفته شود، تا بامید خدا بلوغ سیاسی کشورمان را یکبار دیگر برخ جهانیان بکشیم .

 

بعون الله وفضله
محمد شریعتمداری  
رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی
 ١٣٩٦/٠٢/٢٦

 

---
پايگاه اطلاع رساني محمد شريعتمداري (خرد)
‏Http://MohammadShariatmadari.ir
‏Instagram.com/m.shariatmadari
t.me/MohammadShariatmadari

نظر دهید