همزمان با سفر رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت :
بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۶ طرح صنعتی با اشتغالزایی 5960 نفر در آذربایجان شرقی

MohammadShariatmadari.ir - همزمان با سفر فردای رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تحارت به استان اذربایجان شرقی آیین بهره برداری یا آغاز عملیات اجرایی ۱۶ طرح صنعتی با مجموع اشتغال ۵ هزار و ۹۶۰ نفر در این استان انجام می شود.

کد مطلب: 

92014766

 

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني خرد، میزان سرمایه گذاری این طرح ها ۲۲ هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال است که در ۲ طرح آن سرمایه گذار خارجی مشارکت دارد.

 

در این سفر یک شهرک صنعتی خصوصی در شهرستان شبستر به مساحت ۱۲۴ هکتار زمین صنعتی و با سرمایه گذاری یک هزار و ۶۲میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار می گیرد .

 

آهنگری تراکتور سازی تولید کننده قالبهای دایکاست وریژه و فولاد ظفر دو طرح است که به صورت ویدیو کنفرانس بهره برداری می شوند.

 

واحدهای معدنی زرکاوان ارس باران،آسیا پک، پارلا منسوجات تبریز، و واحدهای تولید بستنی،خوراک دام و طیور و مایع پاستوریزه تخم مرغ شیرین عسل نیز به صورت همزمان مورد بهره برداری واقع می شوند.

 

همچنین واحدهای روغن کشی روغنهای خاص،تولید پلاستیک، کیک توپی، کروسان و نان صنعتی یخ زده، تولید پنیر، کیک بستنی،انواع آبمیوه تتراپک و عرق گیری نیز طرح های صنعتی آماده کلنگ زنی هستند.

 

 

نظر دهید