افتتاح بیش از هزار و500میلیاردریال پروژه صنعتی و تولیدی دراستان سمنان با حضور وزیر صمت

MohammadShariatmadari.ir - وزیر صنعت ، معدن و تجارت در ششمین روز از هفته دولت با سفر به استان سمنان سه طرح صنعتی را با سرمایه گذاری هزار و 568 میلیارد ریال را افتتاح و به بهره برداری رساند.

کد مطلب: 

92014879

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني "خرد" ، وزیر صنعت ، معدن و تجارت در اولین برنامه خود در سفر به استان از خط تولید شرکت عقاب افشان در سمنان بازدید و سپس خط تولید یک شرکت اتومبیل سازی را با سرمایه گذاری 1125میلیارد ریال افتتاح خواهد کرد.

در ادامه برنامه سفر شریعتمداری به استان سمنان طرح توسعه شرکت شیمیایی کلران در سمنان با ظرفیت تولید سالانه 15هزار تن کلرور کلسیم و 16800 تن سود سوزآور مایع و با سرمایه‌گذاری حدود 270 میلیارد ریال را به بهره برداری خواهد رسید که با افتتاح این طرح توسعه ،زمینه اشتغال حدود ۵۰ نفر فراهم می شود.

همچنین بهره برداری از تولیدی نساجی در شهرستان گرمسار نیز از دیگر برنامه های سفر وزیر صنعت ، معدن وتجارت به استان سمنان است که این واحد تولیدی با سرمایه گذاری حدود 173 میلیارد ریال ظرفیت تولید 34هزار تن انواع گونی پلی پروپیلن و اشتغالزایی حدود ۵۰ نفر را خواهد داشت.

بازدید از منطقه ویژه اقتصادی گرمسار و نشست با صاحبان صنایع و کارآفرینان از دیگر برنامه های سفر وزیر صنعت ، معدن و تجارت به استان سمنان می باشد.

 

نظر دهید