وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی درنشست با فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس :
تاکنون در مسیر شفاف سازی نتایج بسیار خوبی به دست آورده‌ایم/ کلیه معاملات را طی 3 ماه آینده علنی می‌ کنیم

MohammadShariatmadari.ir - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، شفاف سازی را راهبرد خود در این وزارتخانه عنوان کرد و گفت: تاکنون در این مسیر نتایج بسیار خوبی به دست آورده‌ایم.

کد مطلب: 

92014932

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني "خرد" به نقل از  خانه ملت، «محمد شریعتمداری» در جلسه روز یکشنبه با فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ضمن تقدیر از اعتماد نمایندگان، یاد و خاطره مرحوم نوربخش و تاج الدین را گرامی داشت.

 

وی در ادامه به موضوع پتروشیمی اشاره کرد و اظهار داشت: سیاست‌گذاری ما در حوزه پتروشیمی تشکیل هلدینگ‌های بزرگ و موثر است تا وضعیت شرکت‌‎ها را از این شرایط گسترده به لحاظ مدیریتی، خارج کنیم، در مورد فعالیت‌های فولاد، سیمان و ... نیز همین سیاست‌ها دنبال می‌شود.

 

وزیر تعان، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که شفاف سازی راهبرد ما در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و ادامه خواهد داشت، افزود: کلیه اطلاعات لازم در اختیار شهروندان و مردم قرار خواهد گرفت و تاکنون در مسیر شفاف‌سازی نتایج خیلی خوبی به دست آورده‌ایم، همچنین کلیه معاملات را طی 3 ماه آینده علنی می‌کنیم زیرا اصل بر شفافیت است.

 

شریعتمداری یادآور شد: در سال 97 و 98 شرایط متفاوت است و اولویت‌های بودجه ای هم باید متفاوت باشد، ما خواستار پرداخت مطالبات تامین اجتماعی هستیم.

 

وی گفت: اگر مطالبات پرداخت نشود ما چگونه می‌توانیم تعهدات بیمه‌ای خود را انجام دهیم؟ ترتیبات پرداخت مطالبات تامین اجتماعی باید در بودجه 98 دیده و تصویب شود.

 

 

نظر دهید