با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی " معاون امور مجلس، حقوقی و استانها" منصوب شد

MohammadShariatmadari.ir - با حکم محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی میرهادی قره سید رومیانی به عنوان « معاون امور مجلس، حقوقی و استانها» منصوب شد.

کد مطلب: 

92014935

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، متن حکم محمد شریعتمداری به شرح ذیل است :

 

جناب آقای میرهادی  قره سید رومیانی

سلام علیکم

 

نظر به مراتب تعهد، تخصص و با توجه به شایستگی ها و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم،  به عنوان « معاون امور مجلس، حقوقی و استانها» منصوب می شوید.

یقین دارم در سایه تعامل موثر با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی که همواره از جایگاه رفیع و ارزشمندی برخوردارند و نیز مراجع محترم قضائی و حقوقی، استانداران محترم و سایر مقامات محلی و منطقه ای، سازمانها، موسسات و شرکتهای وابسته، در زمینه تحقق اهداف وزارتخانه، گامهای موثر برخواهید داشت. به منظور اثر بخشی هرچه بیشتر تصمیمات، بدین وسیله اختیارات قابل واگذاری قانونی وزیر در حوزه مسئولیت سپرده شده را به جنابعالی تفویض می نمایم؛ بدیهی است  همه  همکاران گرامی در حوزه های ستاد و صف،  همراهی و هماهنگی کامل و جامع با جنابعالی در اجرای وظایف محوله به عمل آورند.

 

از درگاه خداوند منان، توفیقات روزافزون حضرتعالی را درخدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج )، مسئلت دارم.           

                                                                                                                             
محمد شریعتمداری

 

نظر دهید