با حکم وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، "مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران" شد

MohammadShariatmadari.ir - با حکم محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پروانه رضایی به عنوان « مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران» منصوب شد.

کد مطلب: 

92014938

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، متن حکم محمد شریعتمداری به شرح ذیل است :

 

سرکار خانم پروانه  رضایی

سلام علیکم

با توجه به مراتب تعهد، تخصص سرکار عالی  و  نیز در جهت تحقق برنامه های دولت محترم تدبیر و امید، مبنی بر استفاده از کادر مجرب و شایسته در مسئولیت های نظام جمهوری اسلامی ایران،  به موجب این حکم  به عنوان " مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران" منصوب   می شوید.

نظر به جایگاه خطیر اجتماعی، اقتصادی و سیاسی استان، بویژه اهمیت شهر تهران به عنوان پایتخت نظام جمهوری اسلامی ایران  و موتور محرکه اقتصاد کشور،  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این  استان  همواره در راهبری سیاست های معطوف به فرایندهای بازار کار و فضای کسب و کار و تامین امنیت شغلی نیروی کار،  شناسایی و معرفی فرصت های اشتغال، آماده سازی نیروهای جویای کار جهت ورود پایدار به بازار ، دارای رسالت و نقش ممتازی است.  اطمینان دارم با همکاری مراجع ذیربط استانی جهت  تحقق اولویت های مذکور،  اقدامات شایسته در اجرای اهداف وزارتخانه  های بعمل خواهید آورد.

 

از درگاه ایزد منان، توفیقات روز افزون شما را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران، در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)، مسالت دارم.

 

محمد شریعتمداری

 

 

 

نظر دهید